Złoty Medal MTP BUDMA 2011 dla NGR Technologie

Firma NGR Technologie została laureatem prestiżowego konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2011.

 

medalFirma NGR Technologie Sp. z o.o. zgłosiła do konkursu o prestiżowy Złoty Medal MTP swój produkt: elastyczną przeciwpożarową bramę rolowanę serii AK.

Sąd Konkursowy Złotego Medalu MTP pod przewodnictwem Pana prof. dr hab. inż. Józefa Jasiczaka - Politechnika Poznańska, po długich obradach w dniu 20 grudnia 2010 przyznał 8 Złotych Medali MTP na Targach BUDMA 2011. Jedna z nich, za szczególną innowacyjność produktu otrzymała nasza firma. Wręczenie Złotych Medali odbędzie się w dniu 11 stycznia 2011r. o godzinie 11.00 w pawilonie nr 11 (iglica) na terenie MTP, na którą to uroczystość serdecznie zapraszamy. Firma NGR Technologie będzie prezentowała swoje wyroby na targach BUDMA 2011 w pawilonie nr 4 stoisko 22. W przypadku zainteresowania z Państwa strony uczestnictwem w uroczystości rozdania medali lub odwiedzenia naszego stoiska, prosimy o zwrotną informację na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Firmy NGR Technologie Sp. z o.o.

medal5
medal6
medal4
medal3
medal1
medal2

 

Lokalizacja

NGR Technologie Sp. z o.o.
ul. Zielonogórska 8
62-065 Grodzisk Wlkp.
Tel.
    +48 61 444 51 65
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.