NGR Technologie "Aktywnym Europejczykiem"!

Wyróżnienie dla firmy NGR Technologie podczas konferencji "Wielkopolska innowacyjna zmiana dzięki Funduszom Europejskim" w konkursie "Aktywny Europejczyk".

 

Firma NGR Technologie wyróżniona w Wielkopolsce z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013.
 
W poniedziałek 8 listopada 2010 r. kapituła konkursu przyznała tytuł ,,Aktywny Europejczyk’’. Konferencję, którą zorganizował Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego otworzył Marszałek Marek Woźniak. Wśród uczestników spotkania byli m. in Wicemarszałek Leszek Wojtasiak oraz Waldemar Sługocki, Wiceminister Rozwoju Regionalnego i Tomasz Mironczuk, Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego. Kapituła  oceniała beneficjentów w kilku kategoriach: miast prezydenckich, gmin, powiatów, szpitali, szkół wyższych i przedsiębiorstw.
 
- Ideą konkursu było wybranie najaktywniejszych beneficjentów. Inicjatywa skierowana została do wszystkich, którzy nie tylko aktywnie aplikowali o środki, ale także zrealizowali projekty lub formalnie zakończą je do końca 2010r. Nie mogły w konkursie brać udziału projekty, które miały problemy natury przetargowej czy rozliczeniowej. Doceniano też charakter projektów - powiedział Grzegorz Potrzebowski – Dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. www.wrpo.wielkopolskie.pl
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się w Poznaniu podczas konferencji ,,Wielkopolska Innowacyjna – zmiana dzięki Funduszom Europejskim’’.
 
Satysfakcja z nagrody jest podwójna. Dlatego, że sukcesem jest nie tylko napisanie dobrego wniosku i pozyskanie środków zewnętrznych, co nam się udaje, ale także to trudne zadanie jakim jest przeprowadzenie całej żmudnej procedury realizacyjno-rozliczeniowe projektu. Podkreślał to także dyrektor Departamentu Polityki Regionalnej przytaczając dane, że na 800 beneficjentów  tylko 200 odesłało materiały na temat swoich projektów i to z tej liczby wybrano najlepszych. Tym przyjemniej jest znaleźć się w tym elitarnym gronie i odbierać pochwały z ust ministra czy marszałka. Obaj podkreślali zresztą, że dzięki sprawnej realizacji unijnych projektów przez beneficjentów Województwo Wielkopolskie jest liderem w kraju pod względem wykorzystania środków unijnych z WRPO – powiedział Stanisław Krakowski, Zastępca Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. 
 
To pierwsze wyróżnienie będące jednocześnie oceną skuteczności pozyskiwania środków unijnych przez firmę NGR Technologie sp. z o.o. Firma NGR Technologie  zgłosiła  do konkursu aż dwa  projekty  realizowane w tej rundzie aplikacyjnej projektów w ramach WRPO.
 
Więcej informacji na:  www.samorzad.pap.pl
 
wyróżnienie
 

Lokalizacja

NGR Technologie Sp. z o.o.
ul. Zielonogórska 8
62-065 Grodzisk Wlkp.
Tel.
    +48 61 444 51 65
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.