Prezentacja firmy

NGR Technologie powstały w 2006 roku z myślą o najnowocześniejszych rozwiązaniach w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych. Stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów z jednoczesnym uwzględnieniem najwyższych standardów bezpieczeństwa produkowanych wyrobów.

NGR Technologie działają prężnie na  rynku europejskim. Wszystkie produkty posiadają dopuszczenia krajowe lub CE.

NGR Technologie zrealizowały wiele znaczących kontraktów i jesteśmy dumni z faktu, że nasze produkty znaleźć można w wielu zakątkach Europy.

Zobacz gdzie się mieścimy

Regularnie dbamy o rozwój naszych produktów i wciąż je doskonalimy, nasza kadra to świetni fachowcy i zawsze dokładamy wszelkich starań by spełnić oczekiwania klientów.   

Stale inwestujemy w nasz rozwój.

 

O nas

 

bramy rolowane

Innowacyjna oraz niepowtarzalna technologia produkcji Elastycznych bram rolowanych pożarowych powstała dzięki zrealizowanym w 2010r.:

"Projektom współfinansowanym przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 – 2013" (więcej o tym w Aktualnościach)

NGR Technologie stawia sobie innowacje za cel strategiczny, przez co uważana jest za lidera w dziedzinie prekursorskich rozwiązań w zakresie produkcji bram przeciwpożarowych.

Każda produkowana przez NGR brama jest dedykowana pod konkretne potrzeby projektu architektonicznego i klienta.

Jako pierwszy producent w Europie w branży bram rolowanych p.poż., NGR opracowały i wprowadziły do sprzedaży w 2006r. bramy elastyczne rolowane AK w klasie EI 60, a kolejne EI 120.

Bramy AK stanowią po dziś dzień doskonałą alternatywę dla stalowych rolowanych bram p.poż.., ponieważ ich masa nie przekracza 2,5 kg/m². To unikatowe rozwiązanie na skale światową w zakresie zabezpieczeń p.poż.

Dbałość o szczegóły, kontrola jakości potwierdzona ISO 9001, znakomity serwis i konsekwentnie rozwijane kontakty handlowe, zaowocowały sukcesem firmy na rynku zarówno polskim jak i międzynarodowym.

W ofercie firmy znajdziecie Państwo również ekranowanie elektromagnetyczne, bramy dźwiękoszczelne, kuloodporne w klasie do FB7.

Bramy przyszłości dostępne już dziś...

 

Zasady jakimi się kierujemy

 • Wysokiej jakości produkty o równie wysokim poziomie bezpieczeństwa
 • Własny system zakładowej kontroli produkcji (ZKP). Prowadzony wewnętrzny nadzór, w którym wszystkie elementy są systematycznie dokumentowane poprzez zapisywanie zasad i procedur postępowania. Dzięki temu możliwa jest bieżąca eliminacja wszystkich potencjalnych niezgodności, już na wczesnym etapie produkcji.
 • Zgrany zespół pracowników, otwartych na wyzwania i nietypowe realizacje.
 • NGR Technologie dysponują dużym potencjałem produkcyjnym. Zrealizowały liczne projekty inwestycyjne, dzięki którym posiadają wystarczające zaplecze produkcyjne, które sukcesywnie poszerzają i modernizują.
 • Kształtujemy rynek bram pożarowych w Europie, stawiając na nowatorskie rozwiązania.
 • Od przeszło 10 lat budujemy wartość naszej firmy.

O nas

 

Polityka jakości

W 2009 roku firma uzyskała certyfikat Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2009 (obecnie ISO 9001:2015) i skutecznie go utrzymuje.

Głównym celem NGR Technologie jest dążenie do zaspokajania wymagań Klientów na najwyższym poziomie w zakresie projektowania, produkcji, serwisu, sprzedaży, transportu specjalistycznych bram przemysłowych. Dodatkowym atutem jest dbałość o szczegóły i profesjonalne podejście do realizowanych zadań.

Wierzymy, że stałe i skuteczne aktualizowanie Polityki Jakości oraz systematyczne przeglądanie Celów Jakościowych pozwoli osiągnąć wymagany poziom produkcji, a zaangażowanie i świadomość pracowników umożliwi w sposób bardziej niż zadowalający zrealizować podjęte zobowiązania.

Jakości bram oraz kurtyn przeciwpożarowych

Polityka jakości

Spółka NGR Technologie jest jednym z czołowych przedsiębiorstw działających w branży budownictwo przemysłowe w Polsce, zajmującej się produkcją specjalistycznych bram przemysłowych (seria AK).

W 2009 roku firma uzyskała certyfikat Zarządzania Jakością wg normy ISO 9001:2009 (obecnie ISO 9001:2015) i skutecznie go utrzymuje.

Głównym celem przedsiębiorstwa jest dążenie do zaspokajania wymagań Klientów na najwyższym poziomie w zakresie projektowania, produkcji, serwisu, sprzedaży, transportu specjalistycznych bram przemysłowych. Dodatkowym atutem jest dbałość o szczegóły i profesjonalne podejście do realizowanych zadań.

Zgodnie z wymogami Systemu Zarządzania Jakością, odpowiadającego normie ISO 9001:2015 przedsiębiorstwo doskonali swoją działalność poprzez:

 • utrzymanie dominującej pozycji w zakresie produkcji i sprzedaży bram przemysłowych w Polsce
 • dbałość o utrzymanie i sukcesywne podnoszenie wysokiego poziomu spełniania wymagań i oczekiwań Klientów oraz wymagań odnoszący się do norm odniesienia badanie poziomu zadowolenia,
 • przestrzeganie wymogów prawnych obowiązujących w prowadzonej działalności,
 • kształtowanie przekonania, że za jakość produkcji, wizerunek przedsiębiorstwa odpowiedzialny jest każdy pracownik, i powinien on w związku z tym dążyć do osiągania niezbędnych wysokich kwalifikacji tak przez aktywny udział w organizowanych szkoleniach jak i na drodze samokształcenia,
 • dążenie do stałego rozwoju istniejących technologii,
 • stosowanie najnowszych rozwiązań technicznych, ciągłego doskonalenia SZJ ISO 9001:2015.

Wierzymy, że stałe i skuteczne aktualizowanie Polityki Jakości oraz systematyczne przeglądanie Celów Jakościowych pozwoli osiągnąć wymagany poziom produkcji, a zaangażowanie i świadomość pracowników umożliwi w sposób bardziej niż zadowalający zrealizować podjęte zobowiązania.

 

Certyfikat systemu zarzadzania

 

Znak certyfikacji

 

Lokalizacja

NGR Technologie Sp. z o.o.
ul. Zielonogórska 8
62-065 Grodzisk Wlkp.
Tel.
    +48 61 444 51 65
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.